Підключити Зелений тариф

Це спеціальний тариф, за яким держава закуповує
електроенергію по завищеній ціні у підприємств і
приватних осіб, що використовують альтернативні
джерела енергії.

Переваги тарифу
null

Прогнозований дохід

«Зелений тариф» діє до 2030 р (після чого може бути продовжений). Це дозволяє прогнозувати грошові доходи від СЕС на тривалий період.

null

Додатковий прибуток

Зелений тариф» стане для вас вигідним стабільним джерелом прибутку, зафіксованим в євро на довгі роки.

null

Сприятливе законодавство

Держава не оплачує покупку устаткування, а надає можливість заробляти на ньому, що обходиться їй набагато дешевше.

null

Обмеження шкідливих викидів

Україна зобов’язана доростити частку альтернативних джерел енергії до 11% до 2020 р, тому використайте цей час для інвестицій в СЕС.

null

Норма європейського законодавства

Є інструментом стимуляції установки СЕС для того, щоб виконати зобов’язання щодо зниження викидів (Кіотський протокол).

null

Компенсація пікової нагрузки

СЕС створюють маневрену потужність, яка працює в години пікових денних навантажень і може замінити застаріле обладнання ТЕЦ.

Дізнайся як заробляти на Зеленому тарифі до 6000 Євро на рік!

Бажаєте дізнатись більше деталей?

Схема заробітку?
null

Отримуєте енергію з власної сонячної електростанції

null

Покриваєте власну необхідність в електроенергії

null

Продаєте надлишок енергію в електромережу

null

Отримуєте прибуток на картку кожного місяця

Що таке зелений тариф?

 

З 2014 року в Україні ввійшов у дію «зелений тариф». Це тариф, за яким держава закуповує електроенергію за спеціальною підвищеною ціною у приватних осіб і організацій які використовують альтернативні джерела енергії такі як: вітряні установки, сонячні фотомодулі, біологічне паливо, невеликі гідростанції. Ним регулюється «Порядком продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств». Якщо коротко, “зелений тариф” — механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.Сонячна енергія — найпопулярніший і доступне джерело енергії, практично не приносить шкоди навколишньому середовищу.

Приватні домогосподарства можуть встановлювати сонячні електростанції потужністю до 30 кВт і реалізовувати надлишок електроенергії за ”Зеленим тарифом”.

Дія програми «зеленого» тарифу розрахована до 2030 року. ”Зелений тариф” фіксується за конкретним домогосподарством на момент введення в експлуатацію сонячної електростанції й діє до 2030 р. Наприклад, домогосподарство яке ввело в експлуатацію сонячну електростанцію у 2020 р. буде реалізовувати електроенергію до 2030 р. по  ”зеленому тарифі”  0.162 Євро. що був чинним на момент введення в експлуатацію.

Тарифна сітка заснована на терміни введення систем в експлуатацію (євро / кВт.год):
  • 2020 – 2024 рр. 0,162 Євро
  • 2025 – 2029 рр. 0,145 Євро

Система отримання тарифу для приватних домовласників простіше, ніж для юридичних осіб. Їм не потрібна ліцензія для комерційних виробників і результати комісії на місцеву складову.

Чи можна розміщати сонячну електростанцію на землі?

Згідно з законом України ”Про альтернативні джерела енергії” зі змінами внесеними згідно з законами № 2755- VIII від 11.07.2019р максимальна дозволена потужність для приватних домогосподарств 30 кВт, незалежно від місця розташування установки СЕС (дах, ґрунт, фасади, спеціальні конструкції, тощо). Законодавчо встановлено вимогу — все обладнання має бути розміщене в межах одного домогосподарства.

Актуальність альтернативної енергетики в майбутньому незаперечна. Джерела відновлюваної енергії через кілька років займуть провідні позиції на ринку і витіснять старі джерела, що завдають шкоди екології. Крім турботи про довкілля, це хороший спосіб отримувати прибуток. Окупність системи відбувається в найкоротші терміни, навіть з урахуванням витрат на устаткування і чинний тариф.

Раніше спостерігалася ситуація, коли люди, що ставили сонячні панелі з метою енергоощадження, зазнавали ще більших витрат. Введення «зеленого» тарифу розв’язало проблему нерентабельності застосування сонячної енергії в Україні. Власники сонячних електростанцій можуть не тільки забезпечити себе джерелом енергії, але й отримувати пасивний прибуток.

Виплата сум проводиться за курсом євро до гривні. Таким чином, закріплення «зеленого» тарифу на законодавчому рівні, призвело до позитивних змін економічного життя в країні, починаючи від приватних осіб і до великих виробників.

Як оформити зелений тариф для приватних домогосподарств?

null

Купівля та установка обладнання

null

Відкриття рахунку в банку

null

Подання заяви

null

Заміна лічильника

null

Підписання договору та запуск

Для малого та середнього бізнесу з’явилися нові можливості, які відкриваються при підключенні «зеленого тарифу».

Застосовуючи «зелений тариф», держава гарантує продаж електроенергії, вироблену з відновлюваних джерел за вищою ціною, ніж звичайні тарифи з центральної електромережі.

В Україні величина «зеленого тарифу» розраховується з роздрібного тарифу для другого класу споживачів (напруга до 35 кВ) на підвищувальний коефіцієнт.

Держава захищає інтереси інвестора, гарантуючи, що стимулюючі заходи, що діяли на момент початку промислової експлуатації наземної сонячної електростанції, залишаться незмінними.

Хочете продавати електроенергію та заробляти на «зеленому тарифі»?

Залишіть заявку, і ми розкажемо, з чого потрібно розпочати

Часті запитання

Час підключення договору – 2 тижні. Можна починати діяти на перших етапах монтажу. Вам необхідно буде подати базовий пакет документів на систему, замінити наявний електролічильник на двонаправлений, переоформити договір на користування електроенергією, а також укласти договір з вашим Обленерго на купівлю продаж електроенергії.

Розрахунки проводяться в Обленерго за підсумком календарного місяця. На Ваш банківський рахунок перераховується сума за надлишок енергії

Обленерго викуповує тільки надлишок енергії, тобто різницю між споживаної і виробленої за підсумком календарного місяця..

В 2017 році прибутковий податок становить 18%, також військовий збір 1,5%

Залишились питання?
[[[[]],[[]],"and"]]
1

Залишіть заявку

та отримати безкоштовну консультацію спеціаліста 

Ваше Ім'я
Ваш номер
Previous
Next

Або ж зателефонуйте нам

+38 (073) 000 333 1

Зелений тариф: усе, що потрібно знати

Зелений тариф – це вдала можливість заробляти на сонячній енергії, отриманій за допомогою власної електростанції. Суть тарифу полягає в тому, що національні енергопостачальники в країні зобов’язані купувати надлишкову енергію, яка виробляється з відновлюваних джерел.

Згідно українського законодавства, Ви маєте право використовувати Зелений тариф по гарантованій фіксованій ціні до 2030 року, після підключення сонячної електростанції. Ставку Зеленого тарифу встановлює та переглядає НКРЕ – Національна комісія з регулювання електроенергетики.

Наразі, вартість Зеленого тарифу на електрику, вироблену з енергії сонця установками домашніх господарств, встановлено на рівні роздрібного тарифу для споживачів 2 класу напруги станом на 01.2009 року, який помножено на коефіцієнт Зеленого тарифу для електроенергії виробленої з енергії сонячного випромінювання, яке переробляється обладнанням приватних домашніх господарств.

Окрім того, ціна Зеленого тарифу переглядається у випадку значних валютних коливань. Нова вартість «зеленої» енергетики була встановлена 11 липня 2019 року, після прийняття змін до Закону "Про альтернативні джерела енергії". Цей Закон стосується питань генерування електричної енергії приватними домашніми господарствами та  гарантовано діятиме до 01 січня 2030 року.

Основними перевагами «Зеленого тарифу» є:

  • Заохочення більшої кількості громадян до використання альтернативних джерел енергії, що гарантує економію невідновлюваних природних ресурсів;
  • Можливість реальної економії на електроенергії та отримання способу додаткового доходу;
  • Раціональність використання даного механізму для приватних домогосподарств та юридичних осіб (підприємств).

Простіше кажучи, «Зелений тариф» дозволяє отримувати подвійну вигоду від встановлення сонячних батарей: Ви заощаджуєте кошти, забувши щонайменше на 30 років про рахунки за електроенергію (адже гарантійний термін якісних фотомодулів саме такий)  та одночасно заробляєте на згенерованій та реалізованій в мережу електричній енергії.

Зелений тариф для приватних домогосподарств

Політика держави є досить лояльною до приватних осіб, які використовують та продають альтернативну енергетику на умовах «Зеленого тарифу». Основна мета такого підходу – заохотити велику кількість населення до використання відновлюваних джерел енергії.

Згідно прийнятих змін до положень у Законі України 10357 ціна «Зеленого тарифу» для приватних домогосподарств до кінця поточного, 2019 ріку фіксується та становить 0,18 € / кВт-год. Окрім того, аналогічним законом було встановлено офіційну прив’язку вартості до курсу євро.

Пам’ятайте: згідно нового закону, діє певне обмеження на встановлення сонячних електростанцій у приватних домогосподарствах. Потужність системи не має перевищувати 30 кВт. Це пов’язано з випадками зловживання збоку приватних осіб. Проте законодавство не забороняє встановлення декількох СЕС на одному домогосподарстві, за наявності двох та більше абонентських адрес.

Зелений тариф для населення переглядатиметься, відтепер, щомісячно: так в Україні прагнуть забезпечити справедливу вартість альтернативної енергетики. Варто зауважити, що ціна «Зеленого тарифу» для приватних домогосподарств, які підключать сонячну електростанцію з 1 січня 2020 року складатиме - 16,3 євроцента/кВт год. Тому, щоб отримати максимальний економічний ефект від власної СЕС, варто встановити фотомодулі ще в поточному 2019 році.

Що потрібно для того, щоб скористатися «Зеленим тарифом» приватній особі? Насправді, тут усе дуже просто: Вам необхідно лише звернутися за допомогою до спеціалістів нашої компанії. Процедура відбувається поетапно:

  • Ви телефонуєте в нашу компанію та домовляєтесь про виїзд спеціаліста до Вас додому у зручний час.
  • Майстер оцінює площу, допомагає підібрати оптимальний, в конкретному випадку, варіант сонячної електростанції.
  • Ми підписуємо договір, в якому вказано усі нюанси співробітництва.
  • Наші майстри проектують, встановлюють та підключають систему у Вас дома.

Ось і все: робота під ключ готова! Наступні декілька років Ви зможете отримувати грошову винагороду від держави за надлишкову енергію, яка виробляється Вашою сонячною електростанцією.

Зелений тариф в Україні

Зелений тариф в Івано-Франківську та області, Тернополі, Львові, Чернівцях та інших містах – сучасне рішення, яке є вдалим прикладом втілення європейського досвіду. З 2009 року, Україна входить до переліку країн, де така практика впроваджується на державному рівні. Доступність, чітке регулювання та очевидна вигода для суб’єктів господарювання та приватних осіб – основні «за» на користь екологічного тарифу.

Якщо ж Вас цікавить Зелений тариф в Івано-Франківську чи будь-якому іншому українському місті, Ви можете звернутися за допомогою в компанію «Еко-Ціль». Ми безкоштовно проконсультуємо та запропонуємо Вам індивідуальні комплексні рішення, щодо цього питання, а також створимо унікальний особистий проект сонячної електростанції, враховуючи всі Закони України, Ваші побажання та особливості домогосподарства, з подальшим встановленням.

Працюємо лише з надійними виробниками та постачальниками обладнання, слідкуємо за всіма законодавчими змінами. Саме тому, гарантуємо високу якість. Використовуйте природні ресурси раціонально та заробляйте на цьому уже сьогодні!